Dostupné a udržitelné bydlení

Fashion Line Single

1+kkzastavěná plocha 22 m2

  • Design
  • Chytrý interiér
  • Technologie
  • Tradice
  • Společnost

    Koma Modular

  • Výroba

    Vizovice

KOMA MODULAR je český výrobce ze Zlína s 25 lety zkušeností, průkopník modulárního bydlení u nás. Ve spolupráci s předními designéry vyvinul vlajkovou loď minimalistického bydlení, svoji řadu Fashion Line.

Moduly Fashion Line počítají s proměnami v čase, různými etapami lidského života a podnikání. Proto je většina interiérových prvků prefabrikovaná, a tudíž velmi snadno vyměnitelná – včetně stěn. Moduly lze navíc jednoduše přemisťovat tam, kam si budete přát.

KOMA Fashion Line si zakládá na kvalitě, designu a udržitelnosti, v souladu s principy cirkulární ekonomiky.

Vyrobené pro generace Za dobu své existence Koma výrobu vyladila k dokonalosti. Používá pouze kvalitní materiály, které vydrží po dlouhá léta. A když modul doslouží svému původnímu účelu, lze jej snadno přebudovat

Nekorodující rám Základní konstrukce z velmi odolných pozinkovaných profilů – nekoroduje, a proto vydrží věky.

Úspornost především Kvalitní izolace obálky Fashion Line zaručuje úsporu nákladů na energii. Vděčí za to především důrazu na kvalitní tepelnou izolaci.

Na tichu záleží Zvuková izolace zaručuje naprostý klid na odpočinek nebo přemýšlení.

Bez vazeb na místo Život přináší změny a Fashion Line s nimi počítá. Když si okolnosti vyžádají stěhování, moduly si můžete nechat převézt klidně na druhý konec republiky.

V souladu s přírodou Výroba je soustředěna do jednoho místa. To přináší maximálně efektivní využití materiálů, redukci odpadu i eliminaci prašnosti a hluku na stavebním pozemku.

To podstatné o Koma Fashion Line

Je skvělým řešením pro všechny, kteří umí odpočívat a milují design. Prefabrikované moduly KOMA Fashion Line Relax nabídnou příjemný prostor pro volné chvíle.

Z modulů může vzniknout třeba unikátní zahradní domek, chata, obklopená divokou krásou přírody nebo luxusní glampingové místo ke krátkodobým pronájmům, obchod, či kavárna a to už 30 dní od objednání.

Fashion Line získala prestižní ocenění Red Dot Award 2021 a BIG SEE 2022

Modul si můžete také sami nakonfigurovat

Fashion Line si můžete nejen koupit, ale také pronajmout. Cena je 20 000 Kč + DPH a pronájem v délce alespoň 3 let. Zajímá vás víc? Napište nám!

Nejčastější dotazy

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

K domu se vám bude hodit

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Otočný kompostér Culbuto-1
Otočný kompostér Culbuto-2
Otočný kompostér Culbuto-3

Otočný kompostér Culbuto

4 990

Francouzský fešák, který zatočí s vaším bioodpadem a promění ho v kompost bez přehazování. Stačí zatočit, počkat a sklízet. Nejvíce se mu líbí na terase, v garáži nebo stinném místě na zahradě. By Kokoza.

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Zenbox sauna-1
Zenbox sauna-2

Zenbox sauna

449 000

Sauna 2x2x2m, ve které se pohodlně saunuje až v 6 osob. Skvělá kombinace pohodlí a efektivity vytápění. El. kamna HUUM nebo kamna na dřevo.

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

810

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků

Jak to funguje?