Dostupné a udržitelné bydlení

What a Hut Sauna

Sauny

zastavěná plocha 4 m2

  • Design
  • Společnost
  • Výroba

    Zlín

Více informací

Finská sauna se stane vaším úkrytem na zahradě či v nedalekém lese. Přichází v provedení s pohodlnými elektrickými kamny nebo kamny na dřevo s pravou finskou atmosférou. Uvedená cena je s kamny na dřevo, elektrická kamna jsou instalována s řídící jednotkou a mobilní aplikací pro pohodlné ovládání. Cena se liší dle zvoleného typu kamen.

Perforovaná stěna poskytne intimní prostor, přirozené světlo z exteriéru a zároveň zabrání pohledům sousedů. V noci zažijete díky okénkům nezaměnitelnou atmosféru pronikajícího světla z rozpálených kamen. Velké prosklení je ideálním řešením pro pozemky, které se nacházejí na samotě. Nabídnou vám nerušené pozorování okolní krajiny a lesních zvířat.

Sauna přichází v základní velikosti 2 x 2 m a je určena pro 1 – 5 lidí. Ve zvětšené variantě 4 x 2 m ukryje 6 – 10 lidí, nebo je rozdělena na saunu a odpočívárnu.

JEDNOTLIVÉ VARIANTY SAUNY LZE PŘEKLIKÁVAT V ROZBALOVACÍM MENU NA PRAVÉ STRANĚ

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků