Dostupné a udržitelné bydlení

Zánovní Woodka Short ihned k dispozici

Bazar

1+kkzastavěná plocha 10 m2

  • Na míru
  • Off-grid (plně bez sítí)
  • Pojízdné
  • Dostupné
  • Společnost

    Woodky

  • Výroba

    České Budějovice

Hledáte tiny na víkendy už na tohle léto nebo chcete brzy začít s glampingem? Čerstvě máme v nabídce tiny house od Woodky typ Short, který můžete mít ihned! Majitelé si jej pořídili před dvěma roky, a je jako nový, nikdo jej totiž nezvládl využívat a proto jej dávají do dalšího kola.

Takhle Woodka byla majitelům vyrobena na míru a patří k ní i venkovní místnost pro umístění chemického WC a campingové sprchy, vyrobená ve stejném designu. Její méně vybavenou předlohu si můžete prohlédnout a porovnat TADY.

Tiny vám výborně poslouží na víkendy a krátkodobé pronájmy. V dolní části domku najdete hlavní pobytovou část: rozkládací stolek se stoličkami, rozkládací gauč, na kterém se pohodlně vyspí dvě osoby. Jednoduchou kuchyňku s úložným prostorem, mobilním dřezem a baterií, kterou lze napojit na tlakovou nádobu.

V horní části je vyklápěcí postel pro dva. Domek tedy na víkendy dobře poslouží i rodině s dvěma dětmi. Prosklená stěna umožní výhled do okolí.

Více detailů o domu

Konstrukce domku je z KVH hranolů, obklad sibiřský modřín, izolace panelem Kingspan 40mm, vnitřní pohledové desky z topolového dřeva, lino Gerfloor, vstupní dveře jsou hliníkové.

Woodka je umístěna na podvozku (nehomologovaném), má rozměry šířka 2,5m x délka 3,6m x výška 3,96m a hmotnost 2200kg. Krátkou vzdálenost ujet zvládne, na delší je potřeba přeprava kamionem.

Woodka je připravena k vyzvednutí a odvozu v Loučné pod Klínovcem.

V ceně domku je oproti standardní verzi i solární systém (bateriový generátor Viking AC600 a solární panel Viking SCM135), folie na sklo proti přehřátí a také venkovní místnost pro umístění chemického WC a campingové sprchy, vyrobená ve stejném designu a navazující na hlavní stavbu.

Cena domu je 624 000 Kč včetně DPH 21%.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

K domu se vám bude hodit

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Zenbox sauna-1
Zenbox sauna-2

Zenbox sauna

449 000

Sauna 2x2x2m, ve které se pohodlně saunuje až v 6 osob. Skvělá kombinace pohodlí a efektivity vytápění. El. kamna HUUM nebo kamna na dřevo.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků

Jak to funguje?