Dostupné a udržitelné bydlení

Fashion Line Double

K rekreaci | Glamping

1+kkzastavěná plocha 36 m2

  • Design
  • Chytrý interiér
  • Technologie
  • Tradice
  • Společnost

    Koma Modular

  • Výroba

    Vizovice

KOMA MODULAR je český výrobce ze Zlína s 25 lety zkušeností, průkopník modulárního bydlení u nás. Ve spolupráci s předními designéry vyvinul vlajkovou loď minimalistického bydlení, svoji řadu Fashion Line.

Moduly Fashion Line počítají s proměnami v čase, různými etapami lidského života a podnikání. Proto je většina interiérových prvků prefabrikovaná, a tudíž velmi snadno vyměnitelná – včetně stěn. Moduly lze navíc jednoduše přemisťovat tam, kam si budete přát.

KOMA Fashion Line si zakládá na kvalitě, designu a udržitelnosti, v souladu s principy cirkulární ekonomiky.

Vyrobené pro generace Za dobu své existence Koma výrobu vyladila k dokonalosti. Používá pouze kvalitní materiály, které vydrží po dlouhá léta. A když modul doslouží svému původnímu účelu, lze jej snadno přebudovat

Nekorodující rám Základní konstrukce z velmi odolných pozinkovaných profilů – nekoroduje, a proto vydrží věky.

Úspornost především Kvalitní izolace obálky Fashion Line zaručuje úsporu nákladů na energii. Vděčí za to především důrazu na kvalitní tepelnou izolaci.

Na tichu záleží Zvuková izolace zaručuje naprostý klid na odpočinek nebo přemýšlení.

Bez vazeb na místo Život přináší změny a Fashion Line s nimi počítá. Když si okolnosti vyžádají stěhování, moduly si můžete nechat převézt klidně na druhý konec republiky.

V souladu s přírodou Výroba je soustředěna do jednoho místa. To přináší maximálně efektivní využití materiálů, redukci odpadu i eliminaci prašnosti a hluku na stavebním pozemku.

To podstatné o Koma Fashion Line

Je skvělým řešením pro všechny, kteří umí odpočívat a milují design. Prefabrikované moduly KOMA Fashion Line Relax nabídnou příjemný prostor pro volné chvíle.

Z modulů může vzniknout třeba unikátní zahradní domek, chata, obklopená divokou krásou přírody nebo luxusní glampingové místo ke krátkodobým pronájmům, obchod, či kavárna a to už 30 dní od objednání.

Fashion Line získala prestižní ocenění Red Dot Award 2021 a BIG SEE 2022

Modul si můžete také sami nakonfigurovat

Fashion Line si můžete nejen koupit, ale také pronajmout. Cena je 20 000 Kč + DPH a pronájem v délce alespoň 3 let. Zajímá vás víc? Napište nám!

Nejčastější dotazy

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ:

PŘÍBĚH KOMA FASHION LINE

Jako žena miluji módu. V butiku v Praze – Klánovicích oblékám ženy, aby nejen zazářily v celé své kráse, ale cítily se ve svém oblečení skvěle. Z výše uvedeného vyplývá, že mě zaujal název „FASHION“ na internetu a zároveň po rozkliknutí i design, který si mohu vybrat z nabízených možností a upravit k obrazu svému. Ihned jsem kontaktovala obchodního zástupce a domluvila termín návštěvy . . ., ale jak se říká „na dobré se musí počkat“ ☺ V blízkosti se nabízel 17 m2 byt k prodeji za 2,2 mil. Kč (3. patro bez výtahu). S přítelem jsme tuto možnost vyhodnotili, jako jednodušší a byt jsme pro dceru chtěli koupit. Po zjištění, že tato cena je cenou vyvolávací a byt se bude teprve dražit, jsme od koupi ustoupili a DOBŘE JSME UČINILI ☺. Spojili jsme se s ředitelem Komy p. Davidem Šiklem, který nás navštívil a společně jsme stanovili postup celé realizace. Koncem srpna byla smlouva podepsána a v prosinci 2022 stál zařízený 25 m2 krasavec na vrutech v naší milované zahradě a za cenu o hodně nižší, než byla vyvolávací cena původní nabídky bytu. Výhodou 25 m2 obytné plochy naší Koma Fashion Line je i skutečnost, že se nemusíte starat o stavební povolení, či oznámení. Děkujeme české firmě Koma a všem skvělým lidem, kteří vymysleli a zrealizovali NOVÝ MODULÁRNÍ STYL BYDLENÍ.

Alena & Karel

Lednový víkend v modulovém domě

_Jsme klasická čtyřčlenná rodinka, rodiče a dvě děti. Manžel se zajímá o alternativní, přírodě vstřícné způsoby bydlení. A jak už to bývá, kam směřujete pozornost, tam začnou přicházet příležitosti. Proto se nám díky zaměření manžela naskytla na počátku roku 2022 příležitost vychutnat si víkend v designovém modulovém domě Fashion Line Relaxod české firmy Koma. Třináctileté dcerce, která je výtvarně nadaná a ráda by studovala designově orientovanou školu, učaroval moderní jednoduchý vzhled interiéru i exteriéru a jeho barevná sladěnost. Začala dokonce uvažovat o tom, že až bude do- spělá, tak si pořídí pozemek a nechá si tam takový domeček postavit. Jen by ho oživila obrazy, květinami, přidala by poličky a do úložného prostoru i pár šuplíků a to by jí stačilo. Domek si nás získal přírodní atmosférou světlé březové překližky, útulností, komfortem domova, celkovou pohodou a klidem, kterou minimalistický design navozoval. Zážitek z domku násobilo umístění uprostřed jedinečného místa na Moravě - v přírodní památce Kurovického lomu. Nečekali jsme, že se nám odtud nebude chtít vůbec odjíždět. Klid a odloučenost toho místa je magická. Velmi povedené nám přišlo řešení osvětlení pouze v přechodu mezi stěnami a stropem po celém obvodu místnosti, které přinášelo pro oči příjemně rozptýlené a současně plně syté světlo.

Francouzská okna přímo naproti sobě umožňují vizuální prožitek propojení se stromy a krajinou kolem. Zatímco venku bylo mrazivo, uvnitř nás po procházce lomem čekala útulnost s plným luxusem domácího pohodlí - velká postel s umně vyřešeným úložným prostorem, malá sofa, hezká koupelna s toaletou a pro ty, co si rádi připraví svůj oběd, tak i s místem na vaření, kde kuchyňská linka nabídla potřebné vybavení, sporák, lednici a podle nás trochu nadbytečnou myčku, kterou by těch pár talířů a příborů ani nenaplnilo. Lepší by byla malá trouba na pečení, shodli jsme se. A malý mrazáček, přidaly by děti, které obdivovaly mramorovou desku kuchyně. Domeček byl na první pohled drobný a roztomile zapadal mezi stromy a byť byl sice navržen pouze pro páry, pojmul i dvě celkem velké děti navíc. A tak ke dvěma židlím bychom přidali aspoň dvě další. I dvojice může pozvat třeba návštěvu. A když už jsme si v komfortní kuchyni uvařili dobré jídlo, lépe by se nám hodovalo u krapet většího stolu. Modulový dům měl i drobné mínusy, třeba že u vstupu nám chyběly věšáky na bundy s botníkem a také aspoň malá stříška, jelikož pokud prší musíte mokří ihned dovnitř i v botech. Domečku se ale tím celkový výborný dojem nepokazil, jelikož pocit pohody výrazně převažoval. Tepelná izolace je evidentně dokonalá. I když jsme byly pryč a topení se automaticky vypnulo v interiéru bylo stále teplo a to jsme tam byli za mrazivého lednového počasí. S majitelem domečku, panem Martinem, jsme se shodli, že by se výstup na terasu hodil u obou francouzských oken, případně aspoň schůdky, tedy i u druhého otevíratelného francouzského okna u kuchyňské linky, neboť jinak můžete nášlapem poškodit plastový rám pod tímto francouzským oknem, pokud byste případně chtěli tudy vyjít ven. Představte si, že vlastníte krásné místo v přírodě, kde vám už jen chybí útulná střecha nad hlavou. Byť můj manžel není příznivcem moderního designu, spíš klasických dřevěných srubů, povedený futuristický design modulového domu Fashion Line ho ale přesvědčil, že i tento typ domku by na našem lesním pozemku byl ozdobou, podobně jako srub. Usoudil, že tento modulový dům má určitý přesah do budoucnosti a i vzhledem k dokonalému modernímu zateplení a velikosti prosklených ploch je v některých ohledech lepší než srub. Manžel pobytem v něm změnil svůj pohled na moderní architekturu, která se do přírody většinou moc nehodí. Tento modulový dům díky krásnému zaoblenému designu je určitě zcela nový typ moderní architektury, která v přírodě nejen neurazí, spíše naopak nadchne.

Jana Matasová a Petr Matas_

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

K domu se vám bude hodit

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Otočný kompostér Culbuto-1
Otočný kompostér Culbuto-2
Otočný kompostér Culbuto-3

Otočný kompostér Culbuto

4 990

Francouzský fešák, který zatočí s vaším bioodpadem a promění ho v kompost bez přehazování. Stačí zatočit, počkat a sklízet. Nejvíce se mu líbí na terase, v garáži nebo stinném místě na zahradě. By Kokoza.

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Zenbox sauna-1
Zenbox sauna-2

Zenbox sauna

449 000

Sauna 2x2x2m, ve které se pohodlně saunuje až v 6 osob. Skvělá kombinace pohodlí a efektivity vytápění. El. kamna HUUM nebo kamna na dřevo.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků

Jak to funguje?