Dostupné a udržitelné bydlení

Modulová dřevostavba- Chata

Trvalé | K rekreaci | Glamping

1+kkzastavěná plocha 44 m2

  • Eko
  • Tradice
  • Společnost

    Truhlářství Rillich

  • Výroba

    Týnec nad Sázavou

JEDNOTLIVÉ VARIANTY DOKONČENÍ DOMU LZE PŘEKLIKÁVAT V ROZBALOVACÍM MENU NA PRAVÉ STRANĚ

O výrobci

Truhlářství Rillich je rodinná firma, která byla založena v roce 1994 a nyní ji vede již druhá generace, která ji posouvá zase o kousek dál. Velice si zakládají na udržitelnosti, a proto používají pouze přírodní materiály, které pro daný účel dobře plní svou funkci. Na fasády certifikovaný Thermowood, na pracovní desky a jiné zátěžové plochy je používána jasanová nebo buková spárovka, což jsou tvrdé a odolné dřeviny a korpusy nábytku jsou vyrobeny ze smrkové biodesky. Díky vlastní výrobě nábytku se Truhlářství Rillich může zaručit za kvalitu celého interiéru a ještě nabídnout spousty doplňkových staveb a vybavení jako jsou pergoly, altány nebo terasy. Nabízí jistotu stabilního výrobce, který má za sebou již stovky domů. V nabídce mají jak tiny housy, tak i maringotky a modulové domy. Poradí si jak s podvozkem, tak s offgrid variantou.

*Ceny jsou uvedeny bez DPH. U modulových staveb se sazba stanovuje podle způsobu využití. Sazba DPH pro objekty k bydlení činí 12% a pro rekreaci 21%.

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

To podstatné o domu

Představujeme naši modulovou chatu, ideální útočiště pro ty, kteří hledají útulný a kompaktní prostor uprostřed přírody. Tato chata je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a funkčnost na menším prostoru a přitom zůstávala v harmonii s okolním prostředím. Interiér chaty je promyšleně navržen s důrazem na efektivitu prostoru, vzdušnost otevřené sedlové střechy a maximální pohodlí. Plně vybavená kuchyně, oddělená ložnice, druhá postel v patře a plně vybavená koupelna s pračkou. Velká okna a možnost přístupu na venkovní terasu zajišťují dostatek světla a spojení s přírodou. Exteriér chaty je jednoduchý, s důrazem na udržitelné materiály a minimální dopad na okolní prostředí. Tato chata je ideální pro ty, kteří hledají únik od každodenního shonu a chtějí se ponořit do klidu a krásy přírody. Ať už hledáte místo pro víkendové úniky nebo trvalé bydlení v menším měřítku, naše modulová chata nabízí dokonalou rovnováhu mezi pohodlím, funkčností a respektem k přírodě.

Video z 3D vizualizace.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

K domu se vám bude hodit

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Zenbox sauna-1
Zenbox sauna-2

Zenbox sauna

449 000

Sauna 2x2x2m, ve které se pohodlně saunuje až v 6 osob. Skvělá kombinace pohodlí a efektivity vytápění. El. kamna HUUM nebo kamna na dřevo.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků

Jak to funguje?