Dostupné a udržitelné bydlení

Tiny Barák

Trvalé bydlení

1+kkzastavěná plocha 50 m2

  • Eko
  • Tradice
  • Společnost

    Truhlářství Rillich

  • Výroba

    Týnec nad Sázavou

JEDNOTLIVÉ VARIANTY DOKONČENÍ DOMU LZE PŘEKLIKÁVAT V ROZBALOVACÍM MENU NA PRAVÉ STRANĚ

O výrobci

Truhlářství Rillich je rodinná firma, která byla založena v roce 1994 a nyní ji vede již druhá generace, která ji posouvá zase o kousek dál. Velice si zakládají na udržitelnosti, a proto používají pouze přírodní materiály, které pro daný účel dobře plní svou funkci. Na fasády certifikovaný Thermowood, na pracovní desky a jiné zátěžové plochy je používána jasanová nebo buková spárovka, což jsou tvrdé a odolné dřeviny a korpusy nábytku jsou vyrobeny ze smrkové biodesky. Díky vlastní výrobě nábytku se Truhlářství Rillich může zaručit za kvalitu celého interiéru a ještě nabídnout spousty doplňkových staveb a vybavení jako jsou pergoly, altány nebo terasy. Nabízí jistotu stabilního výrobce, který má za sebou již stovky domů. V nabídce mají jak tiny housy, tak i maringotky a modulové domy. Poradí si jak s podvozkem, tak s offgrid variantou.

*Ceny jsou uvedeny bez DPH. U modulových staveb se sazba stanovuje podle způsobu využití. Sazba DPH pro objekty k bydlení činí 12% a pro rekreaci 21%.

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

To podstatné o domu

Tiny Barák představuje inovativní přístup k bydlení, kde minimalistické pojetí velkého a vzdušného prostoru nabízí pohodlí s dotekem přírody. Tato modulová dřevostavba je navržena pro ty, kteří hledají ekologické a udržitelné řešení bez kompromisů. Tiny Barák je postaven s důrazem na kvalitu, ekologii a efektivitu prostoru. Jeho modulová konstrukce umožňuje flexibilní přizpůsobení a rozšíření, což z něj činí ideální řešení pro různé životní situace a potřeby. Každý Barák je v budoucnu možné přímo napojit na další modul a tím získat jedinečnou možnost rozšíření vašeho prostoru. Interiér je navržen tak, aby maximálně využil každý metr čtvereční, zatímco exteriér vyniká svým čistým a moderním designem, který se přirozeně zapojuje do okolní krajiny. Tiny Barák je ideální volbou pro ty, kteří hledají alternativu k tradičnímu bydlení a touží po životě blíže přírodě. Nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí, funkčnosti a estetiky. Objevte krásu a jednoduchost života v Tiny Baráku.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

K domu se vám bude hodit

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Otočný kompostér Culbuto-1
Otočný kompostér Culbuto-2
Otočný kompostér Culbuto-3

Otočný kompostér Culbuto

4 990

Francouzský fešák, který zatočí s vaším bioodpadem a promění ho v kompost bez přehazování. Stačí zatočit, počkat a sklízet. Nejvíce se mu líbí na terase, v garáži nebo stinném místě na zahradě. By Kokoza.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků

Jak to funguje?