Dostupné a udržitelné bydlení

Long city

1+kkzastavěná plocha 13 m2

  • Pojízdné
  • Společnost

    Woodky

  • Výroba

    České Budějovice

O výrobci

Za značkou Woodky stojí Tomáš Suchý a vznikla z jeho vlastní potřeby vlastnit malý dřevěný domek na zahradě. Nakonec si ho postavil sám, aby splnil potřebu alternativy ke klasickému způsobu bydlení, ale zároveň šetrného k přírodě.

Specifické okno místo stěny dává iluzi, že jste ve velkém prostoru, i když tomu tak není. Celá stavba je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Dveře a okna s bezpečnostním lepeným sklem jsou vyrobena z bezúdržbového hliníku. Ručně a precizně vyrobené je také všechno dřevěné vybavení domku. Mobiliář je velice promyšlený a multifunkční. Jednotlivé prvky lze různě složit, rozložit či zvednout, podle toho, co je právě potřebnější.

Woodka je ale především o svobodě. Z toho důvodu stojí na podvozku. Stačí mít auto, které utáhne 3,5 tuny, a přesunout ji kam je libo. Pro ten účel je možné Woodku vyrobit s registrační značkou (SPZ) pro provoz na pozemních komunikacích. Ale klidně ji můžete natrvalo usadit i do zahrady nebo do kempu. Podle toho, jaké s ní máte úmysly, si také můžete zvolit ze tří typů domku podle velikosti, vybavení a připojení na sítě. V případě speciálních požadavků se dá domek na přání i různě modifikovat nebo vyrobit na míru. Soběstačná verze domku může fungovat bez jakékoliv přípojky. Energii dodává solární panel, teplo krbová kamínka na biolíh a zásoba užitkové vody je uložena v půlkubíkové nádrži, přičemž pitnou z ní lze udělat díky filtru na principu reverzní osmózy. Přečištěná odpadní voda z umyvadla, sprchy a kuchyně může být svedena do vsaku, WC je řešeno buď plynovou spalovací toaletou, nebo chemickým WC. Kuchyňské spotřebiče mohou fungovat jak na elektřinu, tak na plyn z bomby (lednice, varná deska).

To podstatné o domu

Woodka Long City je určená na zahradu, do města i na vesnici. Pro děti, hosty i přátele. Ideální soukromé bydlení, které lze připojit na připravené inženýrské sítě k zajištění bydlení. Oproti Woodce Short je větší o plnohodnotnou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. V základní variantě je k dispozici také kuchyně s elektrickou varnou deskou, lednicí, dřezem a úložným prostorem.

K domu se vám bude hodit

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Úbislavice, Česko-1
Úbislavice, Česko-2
Úbislavice, Česko-3
Úbislavice, Česko-4
Úbislavice, Česko-5
Úbislavice, Česko-6
Úbislavice, Česko-7
Úbislavice, Česko-8

Úbislavice, Česko

5 000

Královéhradecký kraj

2400m2

Váš budoucí glampingový ráj v srdci Českého Ráje! Pozemek k dlouhodobému pronájmu pro 2 tiny housy s možností společného provozování

Bušín -1
Bušín -2
Bušín -3
Bušín -4
Bušín -5
Bušín -6
Bušín -7
Bušín -8
Bušín -9

Bušín

1 270 000

Olomoucký kraj

2300m2

Krásný rovinatý stavební pozemek ideální pro výstavbu tiny housu k trvalému nebo rekreačnímu využití, vhodný i pro glamping (krátkodobé pronájmy)

Mančice-1
Mančice-2
Mančice-3
Mančice-4
Mančice-5

Mančice

5 000

Středočeský kraj

1071m2

Možnost dočasného umístění tiny house na kolech v malebném prostředí s historickými a přírodními poklady v okolí.

Mapa pozemků

Jak to funguje?