Dostupné a udržitelné bydlení

Short

1+kkzastavěná plocha 10 m2

  • Na míru
  • Společnost

    Woodky

  • Výroba

    České Budějovice

O výrobci

Za značkou Woodky stojí Tomáš Suchý a vznikla z jeho vlastní potřeby vlastnit malý dřevěný domek na zahradě. Nakonec si ho postavil sám, aby splnil potřebu alternativy ke klasickému způsobu bydlení, ale zároveň šetrného k přírodě.

Specifické okno místo stěny dává iluzi, že jste ve velkém prostoru, i když tomu tak není. Celá stavba je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Dveře a okna s bezpečnostním lepeným sklem jsou vyrobena z bezúdržbového hliníku. Ručně a precizně vyrobené je také všechno dřevěné vybavení domku. Mobiliář je velice promyšlený a multifunkční. Jednotlivé prvky lze různě složit, rozložit či zvednout, podle toho, co je právě potřebnější.

Woodka je ale především o svobodě. Z toho důvodu stojí na podvozku. Stačí mít auto, které utáhne 3,5 tuny, a přesunout ji kam je libo. Pro ten účel je možné Woodku vyrobit s registrační značkou (SPZ) pro provoz na pozemních komunikacích. Ale klidně ji můžete natrvalo usadit i do zahrady nebo do kempu. Podle toho, jaké s ní máte úmysly, si také můžete zvolit ze tří typů domku podle velikosti, vybavení a připojení na sítě. V případě speciálních požadavků se dá domek na přání i různě modifikovat nebo vyrobit na míru. Soběstačná verze domku může fungovat bez jakékoliv přípojky. Energii dodává solární panel, teplo krbová kamínka na biolíh a zásoba užitkové vody je uložena v půlkubíkové nádrži, přičemž pitnou z ní lze udělat díky filtru na principu reverzní osmózy. Přečištěná odpadní voda z umyvadla, sprchy a kuchyně může být svedena do vsaku, WC je řešeno buď plynovou spalovací toaletou, nebo chemickým WC. Kuchyňské spotřebiče mohou fungovat jak na elektřinu, tak na plyn z bomby (lednice, varná deska).

To podstatné o domu

Woodka Short má rozměry 2,5m x 3,6m. V horní části domku je vyklápěcí postel pro dvě osoby, v dolní části najdete rozkládací stolek se seslíky a prostor pro rozkládací gauč. K dispozici je jednoduchá kuchyňka s úložným prostorem s mobilním dřezem a baterií, která lze napojit na tlakovou nádobu. Woodku je možné vyrobit s registrační značkou (SPZ) pro provoz na pozemních komunikacích. Skrz prosklenou stěnu máte krásný výhled na okolní krajinu.

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

K domu se vám bude hodit

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Bušín -1
Bušín -2
Bušín -3
Bušín -4
Bušín -5
Bušín -6
Bušín -7
Bušín -8
Bušín -9

Bušín

1 270 000

Olomoucký kraj

2300m2

Krásný rovinatý stavební pozemek ideální pro výstavbu tiny housu k trvalému nebo rekreačnímu využití, vhodný i pro glamping (krátkodobé pronájmy)

Třemešek, Oskava, Česko-1
Třemešek, Oskava, Česko-2
Třemešek, Oskava, Česko-3
Třemešek, Oskava, Česko-4
Třemešek, Oskava, Česko-5
Třemešek, Oskava, Česko-6
Třemešek, Oskava, Česko-7
Třemešek, Oskava, Česko-8

Třemešek, Oskava, Česko

780 000

Olomoucký kraj

600m2

Nádherný pozemek Třemešek u Oskavy, jedno z nejkrásnějších míst, kde glampovat nebo i trvale pobývat, digitálně nomádit, relaxovat o víkendech.

Úbislavice, Česko-1
Úbislavice, Česko-2
Úbislavice, Česko-3
Úbislavice, Česko-4
Úbislavice, Česko-5
Úbislavice, Česko-6
Úbislavice, Česko-7
Úbislavice, Česko-8

Úbislavice, Česko

5 000

Královéhradecký kraj

2400m2

Váš budoucí glampingový ráj v srdci Českého Ráje! Pozemek k dlouhodobému pronájmu pro 2 tiny housy s možností společného provozování

Mapa pozemků

Jak to funguje?