Dostupné a udržitelné bydlení

Zenbox sauna

1zastavěná plocha 6 m2

  • Design
  • Společnost

    Zenbox

  • Výroba

    Praha

O výrobci

Za Zenboxem stojí dva bráchové, architekt a inženýr. Baví je pracovat na projektech, kterým opravdu věří a vidí v nich smysl. U takových věcí jde u nich čas stranou a práce je rozhodně zábava. I tak vznikl Zenbox - z touhy po věci, která umí člověku přinést do života víc klidu, soustředění, kreativity, efektivity a ve výsledku i ušetřeného času. Propojení s přírodou je pro ně hlavní myšlenkou. Jejich poznávací znamení, je jedinečné kulaté okno nadstandardního průměru 170cm. Okno je vyrobeno z kaleného bezpečnostního izolačního trojskla a má tak výborné tepelně izolační vlastnosti. Ke každé zakázce přistupují individuálně a jsou připraveni na atypická zadání.

To podstatné o sauně

Ideální rozměry

Chcete si v sauně pohodlně lehnout a odpočívat? Nebo naopak preferujete větší společnost? Naše sauna má vnitřní rozměry 2x2x2m a můžete se pohodlně saunovat až v 6lidech. Zvolený objem je skvělou kombinací pohodlí a efektivity vytápění.

Chytré vytápění

Elektrické vytápění značky HUUM je výbornou volbou pro komfortní vytápění a ovládání venkovní sauny. Kamna o výkonu 9kW rychle vytopí prostor na požadovanou teplotu. Jednoduché nastavení teploty, předehřevu či ovládání světel je možné přes ovládací konzoli v prostoru sauny nebo vzdáleně přes aplikaci v mobilním telefonu. Celá konstrukce je zaizolována tepelnou a paropropustnou izolací.

Dřevo a oheň

Preferujete teplo z hořícího dřeva a zvuk praskajícího ohně? Zvolte si variantu s kamny na dřevo. Romantika této konfigurace je nekonečná. Jen vy a hučení kamen. Ideální řešení při umístění sauny daleko od elektrické přípojky.

K domu se vám bude hodit

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Otočný kompostér Culbuto-1
Otočný kompostér Culbuto-2
Otočný kompostér Culbuto-3

Otočný kompostér Culbuto

4 990

Francouzský fešák, který zatočí s vaším bioodpadem a promění ho v kompost bez přehazování. Stačí zatočit, počkat a sklízet. Nejvíce se mu líbí na terase, v garáži nebo stinném místě na zahradě. By Kokoza.

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Mapa pozemků

Jak to funguje?