Dostupné a udržitelné bydlení

Cabin

1+kkzastavěná plocha 24 m2

  • Eko
  • Trvalé bydlení
  • Společnost

    One House

O výrobci

Onehouse je výrobce jak malých tak i velkých domů, se sídlem v Ostravě. Zakládají si na používání přírodních a udržitelných materiálů v kombinaci se špičkovými technologiemi.

Důležitá je pro ně dříve nevídaná kombinace malometrážní prostor nabitý technologií a zároveň postavený z plnohodnotných materiálů jako klasický rodinný dům.

Součástí jejich filozofie udržitelnosti je celý koloběh života každého jednoho „OneHousu“. Díky možnosti** opakované převozitelnosti a dlouhé životnosti**, nemusí sloužit celý život jen jedněm lidem. Bourání staveb odzvonilo.

Aktuálně se věnují dalšímu technologickému vybavení domů - chytrá domácnost, napojení technologií na jeden funkční celek, včetně např. kamerového systému či elektrického vrátného.

Používají jen prvotřídní materiály, které svou kvalitou a vlastnostmi odpovídají jejich představám. Ať už jde o profesionální konstrukční hranoly KVH, moderní hliníkové HS portály s perfektními izolačními vlastnostmi nebo střechu, která vám vydrží po zbytek života. Jako doplňky si u nich můžete vybrat variantu zelené střechy, nebo terasu, sudovou saunu či vířivou káď.

To podstatné o domu

OneHouse spojuje všechno, co jste chtěli, ale nedokázali si to představit. Je to kompletně vybavený moderní dům plný špičkových technologií a prvků chytré domácnosti. V One house se snaží vše vyřešit za vás tak, aby splnili vaše představy o dokonalém, dostupném a útulném bydlení, kde se budete cítit spokojeně.

Video z výroby

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

K domu se vám bude hodit

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Otočný kompostér Culbuto-1
Otočný kompostér Culbuto-2
Otočný kompostér Culbuto-3

Otočný kompostér Culbuto

4 990

Francouzský fešák, který zatočí s vaším bioodpadem a promění ho v kompost bez přehazování. Stačí zatočit, počkat a sklízet. Nejvíce se mu líbí na terase, v garáži nebo stinném místě na zahradě. By Kokoza.

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Zenbox sauna-1
Zenbox sauna-2

Zenbox sauna

449 000

Sauna 2x2x2m, ve které se pohodlně saunuje až v 6 osob. Skvělá kombinace pohodlí a efektivity vytápění. El. kamna HUUM nebo kamna na dřevo.

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Třemešek, Oskava, Česko-1
Třemešek, Oskava, Česko-2
Třemešek, Oskava, Česko-3
Třemešek, Oskava, Česko-4
Třemešek, Oskava, Česko-5
Třemešek, Oskava, Česko-6
Třemešek, Oskava, Česko-7
Třemešek, Oskava, Česko-8

Třemešek, Oskava, Česko

780 000

Olomoucký kraj

600m2

Nádherný pozemek Třemešek u Oskavy, jedno z nejkrásnějších míst, kde glampovat nebo i trvale pobývat, digitálně nomádit, relaxovat o víkendech.

Úbislavice, Česko-1
Úbislavice, Česko-2
Úbislavice, Česko-3
Úbislavice, Česko-4
Úbislavice, Česko-5
Úbislavice, Česko-6
Úbislavice, Česko-7
Úbislavice, Česko-8

Úbislavice, Česko

5 000

Královéhradecký kraj

2400m2

Váš budoucí glampingový ráj v srdci Českého Ráje! Pozemek k dlouhodobému pronájmu pro 2 tiny housy s možností společného provozování

Miletín-1
Miletín-2
Miletín-3
Miletín-4
Miletín-5
Miletín-6

Miletín

6 800

Středočeský kraj

1374m2

Užívejte klidu v malebném Miletíně u Onomyšle! Pozemek na okraji obce, 50 km od Prahy, s mladým ovocným sadem a rychlým přístupem na D1 a D11. Soukromí bez přímých sousedů!

Mapa pozemků

Jak to funguje?