Dostupné a udržitelné bydlení

Hut 1+1

1+kkzastavěná plocha 16 m2

  • Design
  • Off-grid (plně bez sítí)
  • Pojízdné
  • Technologie
  • Společnost

    Mobile Hut

JEDNOTLIVÉ VARIANTY DOKONČENÍ DOMU LZE PŘEKLIKÁVAT V ROZBALOVACÍM MENU NA PRAVÉ STRANĚ

O výrobci

Ve všech třech zakladatelích rezonuje nadšení a motivace pro tak trochu jiný způsob bydlení a života v přírodě či městské aglomeraci. Jejich dům na kolech – Mobile Hut – je vysoce funkční pojízdný domek pro plnohodnotné bydlení i rekreaci. Stále objevují technologické novinky, posouvají hranice nemožného a boří zažité stereotypy, aby zdokonalili svůj Mobile Hut, ve kterém se snoubí krása, praktičnost, dokonalá funkčnost a uživatelská přívětivost.

Mohou nabídnout obrovské zkušenosti, které za roky vývoje a výroby nashromáždili. Jejich vymazlená, skutečně nezávislá OFFGRID varianta, má obrovské výhody, ale pochopitelně i nějaká ta úskalí. Až ve skutečném OFFGRID životě pochopíte, jak obrovské nároky na energii má každý člověk a že je nutné své návyky poněkud upravit. Proto určitě využijte jejich mnohaleté zkušenosti s výrobou, kdy navíc nad většinou vyrobených domů kluci udržují ochrannou ruku i po prodeji, prostřednictvím vzdáleného přístupu do správy a nastavení technologií.

Vlastní konstrukce domu je ze sendvičových panelů, díky čemuž dosahují velice nízké hmotnosti. Výroba skeletu domu probíhá na profesionálních CNC strojích, provedení a kvalita jsou perfektní. Díky této konstrukci je životnost Mobile Hutu mnoho desítek let a jedná se tak o skutečně dobrou investici.

Ať si zákazník pořídí jakoukoliv verzi, konstrukce domu je vždy stejně perfektní, včetně klasických hliníkových oken, používaných v běžné výstavbě. Po třech letech testování, zoptimalizovali dispozice interiéru tak, aby byl absolutně vzdušný a zároveň praktický. Kompletní interiér je vyroben na zakázku v jednom z nejlepších výrobních závodů v České Republice.

Na domek na podvozku s vlastní registrační značkou lze navíc snadno získat úvěr nebo leasing, protože se jedná o movitou věc. Stačí se na nás obrátit.

Zažijte maximální svobodu s domkem na podvozku v offgrid variantě a navíc s neotřelým designem.

Mobile Hut otestovalo Kodu jako 1. dům v rámci nové série, ve které postupně na vlastní kůži testujeme všechny domy, které nabízíme, abychom vám o nich mohli říct první poslední:) Recenzi si přečtěte TADY.

To podstatné o Mobile Hut 1+1

Moderní a praktický Ikonický tvar připravený oslnit designem i funkcí. Promyšlený do posledního nýtku tak účelně, že plně nahradí byt o velikosti 2+kk.

Energeticky soběstačný a šetrný Energetický systém, hi-tech baterie, nádrž na vodu, filtry, spalovací záchod, krbová kamna a plynové vytápění vám zajistí pohodlí plnohodnotného domova za minimální náklady. Lehká a odolná konstrukce ze sendvičových panelů s vámi prožije všechna vaše dobrodružství.

S Hutem se detailně seznámíte ve 3 rozhovorech autorů s architektech Adamem Gebrianem: Pojízdný dům o velikosti 15 m2. Prohlídka s autory. Rozhovor s architekty

Chcete si Hut vyzkoušet na vlastní kůži? Ozvěte se nám a zajistíme!

Pokud váš pozemek není zatím zasíťovaný, nebo potřebuje pro tiny připravit a nechystáte se všeho ujmout svépomocí, je dobré počítat s těmito náklady. Vše vám ale rádi pomůžeme zajistit, stačí se na nás obrátit.

K domu se vám bude hodit

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-1
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-2
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-3
Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada-4

Videokurz Ferdinanda Lefflera: Jedlá zahrada

3 790

11 videolekcí o zelenině, bylinkách a ovoci doplňuje přehledně zpracovaná Studovna. 30 osazovacích plánů jedlých záhonů, semínka objednáte na 1 kliknutí

Otočný kompostér Culbuto-1
Otočný kompostér Culbuto-2
Otočný kompostér Culbuto-3

Otočný kompostér Culbuto

4 990

Francouzský fešák, který zatočí s vaším bioodpadem a promění ho v kompost bez přehazování. Stačí zatočit, počkat a sklízet. Nejvíce se mu líbí na terase, v garáži nebo stinném místě na zahradě. By Kokoza.

Kompostér Ecomaster 300/450 l-1
Kompostér Ecomaster 300/450 l-2
Kompostér Ecomaster 300/450 l-3

Kompostér Ecomaster 300/450 l

1 065

Velmi odolný, snadná montáž bez použití nářadí, větrná pojistka a snadné odebírání hotového kompostu. By Kokoza.

Glampingový balíček ZAČÍNÁM-1

Glampingový balíček ZAČÍNÁM

14 445

Bezklíčové řešení, web a rezervační systém a pronajímáte během několika dní! Jednorázově montáž a přívětivý měsíční poplatek.

Modřínový záhon 200×80×50 cm-1
Modřínový záhon 200×80×50 cm-2
Modřínový záhon 200×80×50 cm-3

Modřínový záhon 200×80×50 cm

4 789

Kvalitní vyvýšený záhon na bylinky, zeleninu i ovocné keře, s montáží (do týdne) a lemem nebo bez. By Kokoza

Zenbox sauna-1
Zenbox sauna-2

Zenbox sauna

449 000

Sauna 2x2x2m, ve které se pohodlně saunuje až v 6 osob. Skvělá kombinace pohodlí a efektivity vytápění. El. kamna HUUM nebo kamna na dřevo.

Kniha Tiny House-1

Kniha Tiny House

890

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; 35 českých a slovenských tiny houses. Od autorů architektonického portálu ARCHIZOOM. Osobní odběr v Praze nebo rádi zašleme přes Zásilkovnu.

Chcete se nastěhovat a o nic se nestarat?

Celý proces kompletně vyřešíme a pečlivě dohlédneme za Vás přímo v ceně tiny domu (stejná jako u výrobce). Zajistíme pozemek, financování, administrativy bude-li třeba, vybereme spolu vhodný dům na míru vašim potřebám. Dohlédneme na průběh výroby i instalaci a předáme Vám klíče k Vašemu novému tiny.

Další domy výrobce

Hut 2+1-1
Hut 2+1-2
Hut 2+1-3
Hut 2+1-4
Hut 2+1-5
Hut 2+1-6
Hut 2+1-7
Hut 2+1-8
Hut 2+1-9
Hut 2+1-10
Hut 2+1-11
Hut 2+1-12

Hut 2+1

od 11 275

24 m2

1 650 000

Mobile Hut vám odemkne ta nejlepší místa, pro život jako žádný jiný. Designový, šetrný a díky off-grid řešení i bez ztráty pohodlí.

by Mobile Hut

Detail domu

Nemáte pozemek?

Tyhle pozemky jsou vhodné právě pro tento dům.
Další pozemky pro tiny domy najdete tady.

Bušín -1
Bušín -2
Bušín -3
Bušín -4
Bušín -5
Bušín -6
Bušín -7
Bušín -8
Bušín -9

Bušín

1 270 000

Olomoucký kraj

2300m2

Krásný rovinatý stavební pozemek ideální pro výstavbu tiny housu k trvalému nebo rekreačnímu využití, vhodný i pro glamping (krátkodobé pronájmy)

Třemešek, Oskava, Česko-1
Třemešek, Oskava, Česko-2
Třemešek, Oskava, Česko-3
Třemešek, Oskava, Česko-4
Třemešek, Oskava, Česko-5
Třemešek, Oskava, Česko-6
Třemešek, Oskava, Česko-7
Třemešek, Oskava, Česko-8

Třemešek, Oskava, Česko

780 000

Olomoucký kraj

600m2

Nádherný pozemek Třemešek u Oskavy, jedno z nejkrásnějších míst, kde glampovat nebo i trvale pobývat, digitálně nomádit, relaxovat o víkendech.

Mančice-1
Mančice-2
Mančice-3
Mančice-4
Mančice-5

Mančice

5 000

Středočeský kraj

4895m2

Možnost umístění tiny house v malebném prostředí s historickými a přírodními poklady okolí.

Mančice-1
Mančice-2
Mančice-3
Mančice-4
Mančice-5

Mančice

5 000

Středočeský kraj

1071m2

Možnost dočasného umístění tiny house na kolech v malebném prostředí s historickými a přírodními poklady v okolí.

Mapa pozemků

Jak to funguje?