Dostupné a udržitelné bydlení

Pozemek pro váš vlastní tiny house v srdci Miletína u Onomyšle

Miletín, Středočeský kraj14km od Kolína a Kutné Hory1374 m2

Zapomeňte na shon velkoměsta a přesuňte se do našeho malebného ráje v Miletíně u Onomyšle! Tato idylická vesnička vás láká svým klidem, a přitom je vzdálená jen 5 km od Uhlířských Janovic, 14 km od Kolína a Kutné Hory, a 50 km od Prahy. S rychlým přístupem na dálnice D1 a D11 ve vzdálenosti 25 km nabízí tato lokalita dokonalou harmonii klidu a dostupnosti.

Náš pozemek leží na okraji obce v klidné části, kde žádní přímí sousedé nebudou narušovat vaše soukromí. Můžete se těšit na bezstarostné chvíle na oploceném pozemku, který nabízí ideální prostor pro vaše sny o vlastním domově. A teď tu máme něco navíc – mladý ovocný sad plný hrušní, jablek, třešní, švestek, meruněk a keřů malin, včetně malého borůvkového sadu, o který si majitel přeje, aby se nájemník staral a zaléval ho.

Vzhledem k rozměrům pozemku máte možnost zvolit mezi dvěma lákavými variantami. První možnost nabízí soukromí s rozsáhlou zahradou pro 1 tiny house. Druhá možnost vás zve k bydlení v drobné komunitě až se 3 tiny housy, společně s podobně smýšlejícími lidmi a přáteli. Rozhodněte se, jaký životní styl vám nejlépe vyhovuje! Podle toho se odvíjí i cena za pronájem pozemku.

Proč Miletín u Onomyšle?

Přírodní Klenot: Oáza klidu obklopená říčkou Bečvárkou a nádherným krajinným rájem. Komunitní Pohoda: Vesnice s charakterem a tradicí, jen kousek od obce Onomyšl s 332 obyvateli. Strategické Umístění: V obci, která je srdcem regionu, se snadným dostupem k dopravní síti. Přírodní Krása: Otevřená krajina okresu Kutná Hora, kde zemědělská půda tvoří 64,9% a lesy 23,8% rozlohy. Historie a Kultura: Okouzlující Kutná Hora, zapsaná na seznamu UNESCO, jen kousek od vašeho domova. Turistické Skvosty: Přírodní památky včetně Žehušické obory, Kaňku a Rybníčku u Hořan.

Prohlédněte si tento senzační pozemek a stanovte si vlastní hranice v srdci této malebné vesnice. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás, abyste zažili pohodový život v souladu s přírodou.

POZNÁMKA:

Prodej i pronájem pozemků nabízených na kodu probíhá ve spolupráci s RK mrkni, která transakce (podepisování smluv) formálně zaštiťuje.

Doporučení k prověřování pozemku s místními úřady

I když každý pozemek prověřujeme a vše se zdá být z dostupných zdrojů jasné, je důležité dbát na soulad s konkrétními místními úřady. Vždy tedy doporučujeme záměr konzultovat s místním stavebním úřadem a úřadem pro územní plánováním, nejlépe se obrátit na nás a my vám rádi pomůžeme. Současný stavební zákon je bohužel nejednoznačný a je na každém úředníkovi, jaký výklad si zvolí a na nás, zda jsme vyzbrojeni informacemi a trpělivostí 😊 My jsme tady každopádně pro vás!

Základní informace

Pozemek

  • Elektřina
  • Kanalizace

Pozemek vhodný pro

Lokalita

Miletín
  • MHD

Domy vhodné na tento pozemek

Baraczek-1
Baraczek-2
Baraczek-3
Baraczek-4
Baraczek-5
Baraczek-6
Baraczek-7
Baraczek-8

Baraczek

od 8 815

25 m2

1 290 000

Mobilní dřevostavba pro 2 - 6 osob, určená k umístění na zemní vruty či betonové patky, vhodná zejména pro aktivní rekreaci nebo glamping.

by Baraczek

Detail domu
Český Tiny House-1
Český Tiny House-2
Český Tiny House-3
Český Tiny House-4
Český Tiny House-5
Český Tiny House-6

Český Tiny House

od 4 445

23 m2

650 000

Každý dům je originál na míru přání zákazníka. Dřevěná stavba roku - Vítěz veřejnosti 2023 v kategorii Malé dřevěné konstrukce.

by Český Tiny House

Detail domu
Cabin-1
Cabin-2
Cabin-3

Cabin

od 11 415

24 m2

1 670 000

Tiny nabitý technologií a zároveň postavený z plnohodnotných materiálů jako klasický rodinný dům. Opakovaně převozitelný a s dlouhou životností, takže se může stěhovat spolu s vámi.

by One House

Detail domu
Tiny house Lofťák-1
Tiny house Lofťák-2
Tiny house Lofťák-3
Tiny house Lofťák-4
Tiny house Lofťák-5
Tiny house Lofťák-6
Tiny house Lofťák-7
Tiny house Lofťák-8
Tiny house Lofťák-9
Tiny house Lofťák-10

Tiny house Lofťák

od 6 205

31 m2

908 000

Jedinečná chalupa na kolech od truhlářství Rillich na víkendy i celoroční trvalé bydlení. 30 let zkušeností a stovky realizací.

by Truhlářství Rillich

Detail domu
Všechny domy

Další pozemky

Blankartice-1
Blankartice-2
Blankartice-3
Blankartice-4
Blankartice-5

Blankartice

5 000

Ústecký kraj

1253m2

Útulný pozemek pro váš tiny house v srdci klidné vesnice Blankartice! Ideální místo pro trvalé bydlení s nekonečnými možnostmi zahradního života.

Třemešek, Oskava, Česko-1
Třemešek, Oskava, Česko-2
Třemešek, Oskava, Česko-3
Třemešek, Oskava, Česko-4
Třemešek, Oskava, Česko-5
Třemešek, Oskava, Česko-6
Třemešek, Oskava, Česko-7
Třemešek, Oskava, Česko-8

Třemešek, Oskava, Česko

780 000

Olomoucký kraj

600m2

Nádherný pozemek Třemešek u Oskavy, jedno z nejkrásnějších míst, kde glampovat nebo i trvale pobývat, digitálně nomádit, relaxovat o víkendech.

Mýto-1
Mýto-2
Mýto-3
Mýto-4
Mýto-5
Mýto-6
Mýto-7
Mýto-8
Mýto-9
Mýto-10
Mýto-11
Mýto-12
Mýto-13
Mýto-14
Mýto-15
Mýto-16
Mýto-17
Mýto-18

Mýto

6 000

Plzeňský kraj

5000m2

Pozemky k pronájmu ve velmi dobré dostupnosti do Prahy či Plzně.

Všechny pozemky

Jak to funguje?