Dostupné a udržitelné bydlení

Stavební pozemek k dlouhodobému pronájmu v Praze 5 s výbornou občanskou vybaveností v okolí

Praha Jinonice, Hlavní město Praha0km652 m2

Cenu stanovíme dohodou dle záměru a velikosti pronajímané plochy

Exkluzivní pozemek k pronájmu v Praze Jinonicích!

Chcete žít tiny život a přitom zůstat v Praze, ať už sami nebo s dalšími blízkými? Možná zvažujete provozovat Airbnb a hledáte příležitost? Tento stavební pozemek v rezidenční části Prahy 5 může sloužit k těmto i dalším účelům!

Mírně svažitá zahrada se vzrostlými stromy a keři v klidné rezidenční oblasti blízko metra Jinonice je ideálním místem pro ty, kteří hledají spojení Prahy a přírody zároveň.

V okolí hřiště, park, občanská vybavenost, plavecký areál i relaxační centrum Nemocnice Homolka. Spousta možností k procházkám a cyklistice, kousek od Prokopského údolí a Vidoule.

Voda, kanalizace a elektřina jsou na hranici pozemku a majitel je připraven nechat vybudovat přípojky přímo k tiny housům, po domluvě je může zajistit zájemce nebo rovnou kodu a na financích se domluvit (majitel může např. odečíst z nájemného).

Na pozemku budou vykáceny náletové dřeviny, opět na dohodě s budoucím nájemcem, na pozemku se ponechají pouze velké vzrostlé stromy a keře, které vytváří stín a soukromí.

Součástí je i malý zděný domek k rekonstrukci, také na dohodě, lze využívat třeba jako úložný prostor nebo kůlnu.

Pozemek nabízí několik variant využítí:

Varianta 1: Mám rád soukromí, nevadí mi vyšší cena za pozemek, hlavně, že jsem v Praze. Mám vlastní tiny house, nebo mi kodu zajistí i tiny na pronájem nebo koupi.

Varianta 2: Spojím síly s přáteli nebo rodinou a vytvořím komunitu s vlastními 2-3 tiny housy. Náklady na pronájem pozemku si rozdělíme.

Varianta 3: Ideální pro dvě rodiny, které zde budou žít. Je zde prostor i pro třetí domek, který budou pronajímat dlouhodobě nebo krátkodobě a budou tak mít vlastní příjem z pronájmu.

Varianta 4: Jsem investor a mám prostředky na to si v Praze vybudovat 2 až 3 tiny housy a provozovat je například jako airbnb.

Varianta 5: Máte jiný nápad? Ozvěte se, rádi je s vámi probereme!

Pozemek o rozloze 652 m2 je možno dlouhodobě pronajmout celý nebo i 1/2 nebo 1/3 (např. 300m2 nebo 200m2). Tento pozemek bude orientačně volný po dobu tří až pěti let.

Doporučení k prověřování pozemku s místními úřady

I když každý pozemek prověřujeme a vše se zdá být z dostupných zdrojů jasné, je důležité dbát na soulad s konkrétními místními úřady. Vždy tedy doporučujeme záměr konzultovat s místním stavebním úřadem a úřadem pro územní plánováním, nejlépe se obrátit na nás a my vám rádi pomůžeme. Současný stavební zákon je bohužel nejednoznačný a je na každém úředníkovi, jaký výklad si zvolí a na nás, zda jsme vyzbrojeni informacemi a trpělivostí 😊 My jsme tady každopádně pro vás!

Základní informace

Pozemek

 • Elektřina
 • Příjezdová cesta
 • Parkování
 • V zástavbě

Dům

 • Dům na podvozku
 • Dům na vrutech

Ostatní

 • Vlastní pěstování

Pozemek vhodný pro

Lokalita

Praha Jinonice
 • MHD
 • Banka
 • Pošta
 • Škola
 • Mateřská škola
 • Obchod

Domy vhodné na tento pozemek

Všechny domy

Další pozemky

Blankartice-1
Blankartice-2
Blankartice-3
Blankartice-4
Blankartice-5

Blankartice

5 000

Ústecký kraj

1253m2

Útulný pozemek pro váš tiny house v srdci klidné vesnice Blankartice! Ideální místo pro trvalé bydlení s nekonečnými možnostmi zahradního života.

Třemešek, Oskava, Česko-1
Třemešek, Oskava, Česko-2
Třemešek, Oskava, Česko-3
Třemešek, Oskava, Česko-4
Třemešek, Oskava, Česko-5
Třemešek, Oskava, Česko-6
Třemešek, Oskava, Česko-7
Třemešek, Oskava, Česko-8

Třemešek, Oskava, Česko

780 000

Olomoucký kraj

600m2

Nádherný pozemek Třemešek u Oskavy, jedno z nejkrásnějších míst, kde glampovat nebo i trvale pobývat, digitálně nomádit, relaxovat o víkendech.

Mýto-1
Mýto-2
Mýto-3
Mýto-4
Mýto-5
Mýto-6
Mýto-7
Mýto-8
Mýto-9
Mýto-10
Mýto-11
Mýto-12
Mýto-13
Mýto-14
Mýto-15
Mýto-16
Mýto-17
Mýto-18

Mýto

6 000

Plzeňský kraj

5000m2

Pozemky k pronájmu ve velmi dobré dostupnosti do Prahy či Plzně.

Všechny pozemky

Jak to funguje?